Бездротові навушники HOCO EW74 дарують незрівнянну якість звуку та гарантують свободу без дротів. Ідеально підходять для складних умов (наприклад, тренування) і для повсякденного використання. Навушники маленькі та легкі, що робить комплект ідеальним для багатогодинного використання, не навантажуючи вуха. Ергономічний дизайн забезпечує надійну посадку та запобігає випаданню навушників.Особливості бездротових навушників HOCO EW74:1. Завдяки підтримці Bluetooth 5.4 навушники миттєво з'єднуються із широким спектром пристроїв і забезпечують безпрецедентну якість зв'язку.
2. Високоякісне звучання для справжніх меломанів: глибокі баси та кришталево чисті високі частоти завдяки діапазону частот від 20 Гц до 20 кГц.
3. Компактний і зручний дизайн, що ідеально підходить для тривалого використання. Навушники зручно сидять у вухах, забезпечуючи надійну фіксацію та ізоляцію від зовнішніх шумів.
4. Сенсорне керування дає змогу перемикатися між треками, регулювати гучність і приймати виклики без потреби витягувати пристрій.
5. Працюють до 4 годин у режимі прослуховування або спілкування.
6. Кейс для навушників не тільки захищає та заряджає їх, а й має елегантний дизайн з LED-індикатором, що показує рівень заряду.
7. Ємність акумулятора: 350 mAh — зарядний кейс, 30 mAh — навушники.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Вид навушників | Вкладиші |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Мікрофон | Вбудований |
| Країна виробник | Китай |
| Тип роз'єму | Bluetooth 5.4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | Навушники — 30 mAh, кейс — 350 mAh |
| Вага | 43 г |
| Конструкція мікрофона | Вбудований в навушник |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Модель навушників | EW74 |
| Наявність активного шумозаглушення | Без активного шумоподавлення |
| Особливості | Сенсорне керування |
| Призначення | Для телефонів |
| Радіус дії | До 10 м |
| Розміри | 53.8 × 44.3 × 21.5 мм |
| Колір | white |
| Час роботи, год | 4 роки |
| Частотний діапазон | 20 – 20000 Hz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 266,20 ₴









