Повну свободу під час руху та ідеальний звук подарують користувачам TWS-навушники HOCO EQ24 Estrella. Компактна конструкція та мініатюрна вага абсолютно не сковують рухів, гарнітура не заважає під час експлуатації, водночас стабільно фіксується у вухах. Як і інші ґаджети цього типу, TWS-гарнітура тішить абсолютним браком штекерів і наголов'я, а отже, аксесуар не стримуватиме ваші рухи або, наприклад, не заважатиме вам під час тренувань або активного відпочинку. Бездротові навушники HOCO EQ24 Estrella з поліпшеною системою енергоощадження працюють до 7 годин в активному режимі використання.Зарядний кейс обладнаний акумулятором на 320 мА·год, а самі навушники обладнані акумуляторами на 40 мА·год кожен і дають змогу насолоджуватися улюбленими треками до 7 годин (за 70% гучності) без підзаряджання. Аксесуар легко під'єднується до будь-якого смартфона за допомогою Bluetooth 5.4. Радіус дії досягає 10 м.HOCO EQ24 Estrella — чудовий аксесуар для щоденного використання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Вид навушників | Вакуумні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Мікрофон | Вбудований |
| Країна виробник | Китай |
| Тип роз'єму | Bluetooth 5.4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 320 mAh |
| Вага | 46.5 г |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Модель навушників | EQ24 Estrella |
| Наявність активного шумозаглушення | Без активного шумоподавлення |
| Радіус дії | До 10 м |
| Розміри | 61×48×27 мм |
| Колір | white |
| Час роботи, год | 7 |
| Частотний діапазон | 20 – 20000 Hz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 386,91 ₴


