Світильник зі світлодіодом типу COB, який дає змогу отримати такий самий світловий потік, що й за допомогою галогенних ламп, але водночас споживати вп'ятеро менше електроенергії завдяки LED-технології. Крім того, такі світильники не вимагають купівлі та заміни ламп, що робить їх використання ще економнішим.
Технічні характеристики можуть змінюватися залежно від партії
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вбудований розмір | 70 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Кількість в пакованні | 30 |
| Матеріал | Метал |
| Потужність, Вт | 10 |
| Напруга, В | 230 |
| Розмір | 90*85 мм |
| Світловий потік, лм | 550 |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип джерела світла | LED |
| Тип світильника | вбудований |
| Колір | Прозорий |
| Колір світіння | Теплий |
| Колірна температура | 2700K |
| Кольоропередавання | ra≥80 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 529,08 ₴







