Портативна колонка Borofone BR27 Dear sports BT speaker Grey — це ідеальне поєднання звуку, ергономіки та ціни.бездротове з'єднання Bluetooth забезпечує мобільність під час прослуховування музики. Корпус аксесуара зроблений у практичній і стильній круглій формі, виготовлений із приємного на дотик пластику з текстильними елементами в зоні динаміків.Компактні розміри пристрою та невелика петля дають змогу із легкістю брати його із собою на прогулянку або в похід, прикріпивши колонку, наприклад, на сумці або поясу.Модель обладнана акумулятором ємністю 500 mAh для комфортної та тривалої експлуатації, використання в режимі відтворення можливе до 5 годин. Аксесуар обладнаний кнопками регулювання гучності, керування відтворенням і вимиканням.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 500 mAh |
| Інтерфейс | Bluetooth; USB; TF; FM; TWS |
| Вага | 435 г |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Модель колонки | BR27 |
| Потужність | 5 W |
| Розміри | 97 × 97 × 47 мм |
| Тип | 269711 |
| Колір | 7074 |
| Час заряджання | 3 |
| Час роботи від акумулятора | 5 років |
Інформація для замовлення
- Ціна: 337,39 ₴


