Вбудований датчик руху
Технічні характеристики можуть змінюватися залежно від партії
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота встановлення | 1-1.6 м |
| Гарантія | 12 місяців |
| Навантаження активна/змішана | 1200W/500W |
| Налаштування | 1. Регулювання освітленості. 2. Регулювання часу затримки |
| Освітленість | <20Lux |
| Споживана потужність | 0.1-0.45 W |
| Відстань виявлення | 9м(max 24C°) |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Кут виявлення | 180° |
| Колір | Білий |
| Елементи живлення | 230V |
Інформація для замовлення
- Ціна: 337,39 ₴



