Світлодіодні промислові світильники High bay Ardero AL1021 серія PRO
Нова серія купольних світильників із покращеними характеристиками
Переваги та особливості світлодіодного світильника Ardero AL1021 PRO 100 Вт 6500 K чорного кольору:
Технічні характеристики можуть змінюватися залежно від партії
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 60 місяців |
| Діапазон напруги | 100-277 В |
| Матеріал | Алюміній |
| Матеріал розсіювача | Поликарбонат |
| Потужність, Вт | 100 |
| Розмір | ⌀227*103 мм |
| Світловий потік, лм | 15000 |
| Термін експлуатації | 50000 годин |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Тип джерела світла | LED |
| Колірна температура | 6500K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 241,43 ₴

