Портативна колонка BOROFONE BR21 Sports BT speaker Candy Pink ─ це ідеальне поєднання звуку, ергономіки та ціни.Модель вирізняється компактними розмірами та невеликою вагою, обладнана шнурком, що дасть змогу із комфортом брати її із собою, наприклад, на прогулянки та завжди насолоджуватися високоякісним звучанням улюблених композицій.Корпус колонки виготовлений у циліндричній формі із заокругленими ребрами торців, виготовлений із міцного пластику, велика його частина обтягнута досить жорстким, стійким до пошкоджень синтетичним матеріалом. На панелі колонки розташовані функціональні кнопки й отвір вбудованого мікрофона, а поруч — прикриті заглушкою роз'єми AUX, USB, microUSB і слот для карт пам'яті. Убудова підтримує дротове й бездротове з'єднання з джерелом звуку, може використовуватися для приймання дзвінків, що входять на смартфон, під'єднуючись до нього через Bluetooth, завдяки наявності модуля версії 5.1.Вбудований акумулятор ємністю 1200mAh повністю заряджається лише за 2 години та забезпечує безперервну роботу колонки в Протягом 3 годин.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 1200 mAh |
| Інтерфейс | Bluetooth 5.1; FM; AUX; microSD; TWS |
| Вага | 348 г |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Модель колонки | BR21 |
| Потужність | 10 W |
| Розміри | 161.5 × 68.4 × 68.4 мм |
| Тип | 269711 |
| Колір | Candy-Pink |
| Час заряджання | 2 години |
| Час роботи від акумулятора | 3 години |
Інформація для замовлення
- Ціна: 390,01 ₴


