
Зовнішній акумулятор BOROFONE BJ57 Graceful 22.5W+PD20W fully compatible power bank with cable (10000mAh) Black
368,78 ₴
- Немає в наявності
- Код: 6941991111846
+380 (63) 388-52-38
Зовнішній акумулятор BOROFONE BJ57 Graceful забезпечить безперервну роботу ваших пристроїв, хай де ви будете. Корпус з ABS-пластику та полікарбонату не тільки надає стильного вигляду, але й має вогнестійкі властивості, що робить його надійним і безпечним у використанні. Спеціальний LED-індикатор дає змогу відстежувати рівень заряду, а компактні розміри роблять цей портативний акумулятор чудовим рішенням для повсякденного використання вдома, на роботі або під час відряджень або подорожей. Ємність 10 000 mAh забезпечує багаторазове заряджання ваших пристроїв без потреби частого підзаряджання самого акумулятора. Пристрій обладнаний двома вхідними портами потужністю 18 W (USB Type-C і micro-USB), двома вихідними портами USB-A 22,5 W (з підтримкою протоколів швидкого заряджання QC/FCP/SCP/AFC), вихідним портом USB Type-C 20 W (кабель Type-C/Type-C) з підтримкою протоколів швидкого заряджання PD/QC/FCP/AFC і виходом Lightning (кабель Lightning 5 V/2,4 A), що дасть змогу ефективно заряджати відразу кілька девайсів. Акумулятор BOROFONE BJ57 Graceful стане незамінним помічником для всіх, хто цінує надійність і зручність у повсякденному житті.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ємність акумулятору | 10000 мА/год |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 241 г |
| Вихідні інтерфейси | 2 × USB Type-A; вбудований кабель Type-C; вбудований кабель Lightning |
| Вхід | 18 W |
| Вхідні інтерфейси | Micro-USB; USB Type-C |
| Дизайн | Креативний |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 22.5 W |
| Кабель | USB Type-C to Lightning |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 2 |
| Модель Power bank | BJ57 Graceful |
| Потужність | 22.5 W |
| Призначення | Для смартфонів, планшетів, смартгодинників, навушників, ігрових консолей тощо |
| Розміри | 138×68×20 мм |
| Тип заряджання | Дротове |
| Функції зарядки | Power Delivery; Quick Charge; FCP; SCP; AFC |
Інформація для замовлення
- Ціна: 368,78 ₴




