
Мережевий зарядний пристрій з кабелем BOROFONE BA70A Quick three-port PD20W(1C2A) charger set(C to iP) White
279,90 ₴
- Немає в наявності
- Код: 6941991101410
+380 (63) 388-52-38
Потужний і компактний мережевий зарядний пристрій BOROFONE BA70A Quick three-port PD20W(1C2A) charger set (C to iP) White з роз'ємами 2 USB-A і Type-C, кабелем USB-C — Lightning і технологією QC і PD (Power Delivery) дає змогу заряджати ґабри. використання швидкого заряджання смартфон безперервно надсилає зарядному пристрою інформацію про стан акумулятора, аналізуючи яку блок живлення регулює вихідну потужність, змінюючи напругу та силу струму. Максимальна потужність становить 20W. Цей мережевий зарядний пристрій від Borofone рекомендований для роботи з будь-якою електронікою, навіть якщо вона не має функції Quick Charge або PD (Power Delivery).Благодаруючи компактному дизайну цього пристрою, його можна брати із собою у відрядження, подорож або на роботу й не турбуватися про заряджання необхідних у повсякденному житті ґаджетів.Зарядний пристрій Borofone BA70A виготовлений із вогнетривкого пластику, який стійкий до високих температур і зовнішніх ушкодженням. Для безпеки ґаджетів у пристрій вбудовано 6 рівнів інтелектуального захисту:
від перевантаження за силою струму;
− перезарядка, перегрева;
− перевантаження;
− різних перенапруг;
− коротких замыканий.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість USB-портів | 3 |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мережевий |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 67 |
| Вихід | 3 - 3.95 А |
| Вихідна напруга | 5 V |
| Вихідна потужність | 20 W |
| Вихідний роз'єм | 2 × USB Type-A; USB Type-C |
| Довжина кабелю | 1 м |
| Кабель | USB Type-C to Lightning |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій + кабель Type-C to Lightning |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Матеріал | ABS + PC |
| Мoдель | BA70A |
| Колір | white |
| Швидке заряджання | Power Delivery; Quick Charge; FCP; AFC |
Інформація для замовлення
- Ціна: 279,90 ₴







