Твердотільний накопичувач Kingston A400 неабияк підвищує швидкість роботи системи, забезпечуючи вищу швидкість запуску, завантаження й передавання даних, порівнюючи з механічними жорсткими дисками. Цей SSD створений на базі контролера останнього покоління зі швидкістю записування та читання 450 МБ/с і 500 МБ/с і забезпечує в 10 вищу швидкість роботи, порівнюючи з традиційними жорсткими дисками. Завдяки цьому забезпечується підвищена продуктивність, висока багатозадачність і загальне прискорення системи. Більш надійний і міцний, як порівняти з жорстким диском Переваги: швидкий запуск системи, отримання й передавання файлів вища надійність і довговічність, порівнюючи з жорсткими дисками Різні варіанти місткості, накопичувач можна використовувати для встановлення програм або як заміну жорсткого диска
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kingston |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Об'єм накопичувача | 480 GB |
| Країна виробник | Тайвань |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Тип диска | SSD |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 41 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | SATA III (6Gb/s) |
| Колір SSD | 7073 |
| Країна реєстрації бренда | США |
| Максимальна швидкість запису | 450 |
| Максимальна швидкість читання | 500 |
| Модель SSD | A400 |
| Розміри | 100×69×7 мм |
| Тип елементів пам’яті | 3D NAND |
| Тип накопичувача | Внутрішній |
| Час напрацювання на відмову | 1000000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 095,08 ₴

