Твердотільний накопичувач Ultimate SU650 обладнаний флешпам'яттю 3D NAND і високошвидкісним контролером, завдяки чому місткість накопичувача 240 Гб. Накопичувач забезпечує швидкість читання/запису до 520/450 Мб/с і вищу надійність, порівнюючи з SSD-накопичувачами з флешпам'яттю 2D NAND. SU650 обладнаний SLC-кешуванням і просунутими технологіями виправлення помилок, що забезпечує цілісність даних і їхнє оптимізоване оброблення. Для тих, хто хоче спробувати повне оновлення ПК, накопичувач SU650 — це чудовий вибір із чудовим співвідношенням вартості та продуктивності.3D NAND ДЛЯ ЛЕГКИЙ МОДЕРНІЗАЦІЇ ПКБлагодаря флешпам'яті 3D NAND накопичувач SU650 має вищу ефективність роботи та підвищений ступінь надійності, порівнюючи з SSD-накопичувачами з флешпам'яттю 2D NAND, що покращує співвідношення ціни та якості.БОЛЕЇ ВИСОКА ПРОДУКТИВНІСТЬ Інфлектуальний алгоритм SLC-кешування дає змогу флешпам'яті NAND працювати в режимі однорівневої комірки та підвищує продуктивність роботи, допомагаючи накопичувачу SU650 підтримувати пікові швидкості читання/запису до 520/450 Мб на секунду для більш гладкого та швидкого завантаження, передавання файлів або завантаження даних.ПРОДВІНУТА ТЕХНОЛОГІЯ КОДИРОВАННЯ ВИКОРИСТАННЯ ВИКОРИСТАННЯ КОЛІББЛЕТТТЯ ЗАХОДИ НАМИСТА SU650 може визначати та виправляти помилки для забезпечення цілісності даних і продовжити термін експлуатації SSD-накопичувача, збільшивши його показник MTBF (середня накладка на відмову) до 2 мільйонів асів, що на 25% більше, ніж у SSD-накопичувачів із флешпам'яттю 2D NAND.ПЛОТНЕЇ, ТИШЕ І НАДЕЄЄВнутрі SSD-накопичувачів немає жодних механічних комплектуючих, тому вони перевищують за показниками традиційні HDD-накопичувачі завдяки більш високому опору ударам, вібрації (1500G/0,5 мм) й екстремальним температурам (0 °C-70 °C). Також вони працюють зовсім безшумно та споживають обмаль енергії, і все це одночасно із захистом ваших даних.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ADATA |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Об'єм накопичувача | 240 GB |
| Країна виробник | Тайвань |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 59.5 г |
| Інтерфейс | SATA III (6Gb/s) |
| Колір SSD | 7073 |
| Країна реєстрації бренда | Тайвань |
| Максимальна швидкість запису | 450 |
| Максимальна швидкість читання | 520 |
| Модель SSD | Ultimate SU650 |
| Розміри | 100.45 × 69.85 × 7 мм |
| Тип елементів пам’яті | 3D NAND TLC |
| Тип накопичувача | Внутрішній |
| Час напрацювання на відмову | 2000000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 928,59 ₴




