Внутрішній твердотільний накопичувач Ultimate SU650 обладнаний флешпам'яттю 3D NAND і високошвидкісним контролером, завдяки чому місткість накопичувача збільшується до 960 ГБ. Накопичувач забезпечує швидкість читання/запису до 520/450 МБ/с і вищу надійність, як порівняти з SSD-накопичувачами з флешпам'яттю 2D NAND. SU650 обладнаний SLC-кешуванням і передовими технологіями виправлення помилок, що забезпечує цілісність даних, а також їх оптимізоване оброблення. Для тих, хто хоче спробувати повне оновлення ПК, накопичувач SU650 — це чудовий вибір із чудовим співвідношенням вартості та продуктивності.3D NAND ДЛЯ ЛЕГКИЙ МОДЕРНІЗАЦІЇ ПКБлагодаря флешпам'яті 3D NAND, накопичувач SU650 має вищу ефективністю роботи та підвищеним ступенем надійності, як порівняти з SSD-накопичувачами з флешпам'яттю 2D NAND, що покращує співвідношення ціни та якості.СВЕРХВИСОКА ПРОДУКТИВНІСТЬ Інтелектуальний алгоритм SLC-кешування дає змогу флешпам'яті NAND працювати в режимі однорівневого ланцюжка та підвищує продуктивність роботи, допомагаючи накопичувачу SU650 підтримувати пікові швидкості читання/запису до 520/320 МБ за секунду для більш гладкого та швидкого завантаження. даних.ПЕРЕДОВА ТЕХНОЛОГІЯ КОДІРОВАННЯ ВИКОРИСТАННЯ ПОШИБОКБлагодаря підтримання технології ECC (код виправлення помилок) накопичувач SU650 може визначати та виправляти помилки для забезпечення цілісності даних і продовжити термін експлуатації SSD-накопичувача, збільшивши його показник MTBF (середнє напрацювання на відмову) до 2 мільйонів годин, що на 25% більше, ніж на 25% у SSD-накопичувачів із флешпам'яттю 2D NAND.ПЛОТНІЄ, ТИШ І НАДІЙНЕЄВнутрі SSD-накопичувачів немає жодних механічних комплектуючих, тому вони перевищують за показниками традиційні HDD-накопичувачі завдяки більш високому опору ударам, вібраціям (1500G/0.5 мс) й екстремальним температурам (0 °C-70 °C). Також вони працюють абсолютно безшумно та споживають обмаль енергії, і все це одночасно із захистом ваших даних.СОБІЧНЕ ПРОГРАМНЕ ОБЕСПЕЧЕННЯ — SSD TOOLBOX І MIGRATION UTILITYКажий покупець накопичувача SU650 може завантажити безплатно програмне забезпечення SSD Toolbox і Migration Utility, розроблене ADATA. Пакет SSD Toolbox допомагає користувачам контролювати роботу накопичувача SU650 і керувати ним на основі інформації про стан диска, рівень зносу та термін експлуатації. Утиліта для переміщення даних особливо корисна користувачам, які переносять дані з диска HDD на диск SSD, оскільки вона призначена для простого та швидкого резервного копіювання й переміщення вмісту всього диска, включно з операційною систему.ДЛЯ НОУТБУКІВ І НАСТОВНИХ ПКІМ'ЯТУ всього 7 мм, накопичувач SU650 ідеально підходить для використання в ультрабуках.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ADATA |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Об'єм накопичувача | 960 GB |
| Країна виробник | Тайвань |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Тип диска | SSD |
| Призначення | Для ноутбука |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 48 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | SATA III (6Gb/s) |
| Колір SSD | 7073 |
| Країна реєстрації бренда | Тайвань |
| Максимальна швидкість запису | 450 |
| Максимальна швидкість читання | 520 |
| Модель SSD | Ultimate SU650 |
| Розміри | 100 x 69.85 x 7 мм |
| Тип елементів пам’яті | 3D NAND TLC |
| Тип накопичувача | Внутрішній |
| Час напрацювання на відмову | 2 000 000 годин |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 033,40 ₴




