Твердотільний накопичувач Ultimate SU650 обладнаний флешпам'яттю 3D NAND і високошвидкісним контролером, що дає змогу збільшити об'єм до 256 ГБ. Накопичувач забезпечує швидкість читання/запису до 520/450 МБ/с і має вищу надійність, порівнюючи з SSD-накопичувачами з флешпам'яттю 2D NAND. SU650 обладнаний SLC-кешуванням і сучасними технологіями корекції помилок, що гарантує цілісність даних і їхню оптимізовану обробку. Для тих, хто хоче провести повне оновлення ПК, SU650 — це чудовий вибір із чудовим співвідношенням ціни та продуктивності.3D NAND ДЛЯ ЛЕГКИЙ МОДЕРНІЗАЦІЇ ПКБлагодаря флешпам'яті 3D NAND накопичувач SU650 має вищу ефективність роботи та підвищеного ступеня надійності, порівнюючи з SSD-накопичувачами з флешпам'яттю 2D NAND, що покращує співвідношення ціни та якості.ВИЯ ПРОДУКТИВНІСТЬ Інтелектуальний алгоритм SLC-кешування дає змогу флешпам'яті NAND працювати в режимі однорівневий комірки та підвищує продуктивність роботи, допомагаючи накопичувачу SU650 підтримувати пікові швидкості читання/запису до 520/450 Мб за секунду для більш гладкого та швидкого завантаження, передавання файлів.ПроДВІНУТА ТЕХНОЛОГІЯ КОДИРОЖЕННЯ ВИКОРИСТАННЯ КОЛІРЕННЯ ШИБОКБлагодарю підтримання технології ECC (код виправлення помилок) накопичувач SU650 може визначати та виправляти помилки для забезпечення цілісності даних і продовжити термін експлуатації SSD-накопичувача, збільшивши його показник MTBF (середнє напрацювання на відмову) до 2 мільйонів асів, що на 25% більше, ніж у SSD-накопичувач.ПЛОТНЕЄ, ТИША ТА НАДІЙНЕЄВРІ SSD-накопичувачів немає жодних механічних комплектуючих, тому вони перевищують за показниками традиційні HDD-накопичувачі завдяки більш високому опору ударам, вібраціям (1500G/0.5 мм) та екстремальним температурам (0 °C-70 °C). Також вони працюють безшумно та споживають обмаль енергії, і все це одночасно із захистом ваших даних.СОБІДНО ПРОГРАМНЕ ОБЕСПЕЧЕННЯ — SSD TOOLBOX І MIGRATION UTILITYКажний покупець накопичувача SU650 може завантажити безплатне програмне забезпечення SSD Toolbox і Migration Utility, розроблене ADATA. Пакет SSD Toolbox допомагає користувачам контролювати роботу накопичувача SU650 і керувати ним на основі інформації про стан диска, рівень зносу та термін експлуатації. Утиліта для переміщення даних особливо корисна користувачам, які переносять дані з HDD на диск SSD, оскільки вона призначена для простого та швидкого резервного копіювання й переміщення вмісту всього диска, включно з операційною систему.TOOLBOX ДЛЯ SSDToolbox для SSD автоматично забезпечує оновлення прошивки для оптимальної продуктивності та дає змогу стежити за станом диска та терміном експлуатації за допомогою атрибутів SMART: технології самоконтролю, аналізу та звітності. А також із його допомогою можна стежити за активною робочою температурою, місткістю й загальним обсягом використовуваної пам'яті.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ADATA |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Об'єм накопичувача | 256 GB |
| Країна виробник | Тайвань |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Тип диска | SSD |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 48 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Total Bytes Written | 140 |
| Група ємності | 240 GB – 256 GB |
| Інтерфейс | SATA III (6Gb/s) |
| Колір SSD | 7073 |
| Країна реєстрації бренда | Тайвань |
| Максимальна швидкість запису | 450 |
| Максимальна швидкість читання | 520 |
| Модель SSD | Ultimate SU650 |
| Розміри | 100 × 69.85 × 7 мм |
| Тип елементів пам’яті | 3D NAND |
| Тип накопичувача | Внутрішній |
| Час напрацювання на відмову | 2000000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 959,54 ₴




