SSD Wibrand Caiman — високопродуктивний внутрішній твердотільний накопичувач для всіх наявних комп'ютерних систем. Має інтерфейс SATAIII і флешпам'ять 3D NAND TLC і формфактор 2.5". Для встановлення накопичувача в портативному комп'ютері або ноутбуку досить вільного SATA-роз'єму.Wibrand Caiman — надійний SSD-накопичувач, що дає змогу легко прискорити роботу вашого офісного або домашнього комп'ютера. Це дасть змогу максимально використовувати можливості сучасних програм і без проблем і гальмувань системи працювати з такими "важкими" програмами, як Adobe Photoshop, Adobe Premiere Pro, Adobe Illustrator, VEGAS Pro тощо.Достоти: • Висока швидкість обміну даними — тип пам'яті 3D Nand забезпечує швидкість читання до 560 МБ/с, а записи — до 470 МБ/с, дає змогу до 10 разів прискорити роботу комп'ютера (порівнюючи з HDD-диском). Після встановлення SSD Wibrand Caiman ваш ПК запускатиметься за 10-15 секунд, швидкість роботи застосунків також вас приємно здивує.• Висока надійність і довговічність — кожен накопичувач Wibrand являє собою унікальний високоякісний продукт, створений із використанням сучасних матеріалів та обладнання. Твердотільний накопичувач Wibrand Caiman забезпечений обмеженою 3-річною гарантією, а час відпрацювання на відмову становить 1 500 000 годин.
• Стійкість до ударів і вібрації — SSD Wibrand Caiman набагато стійкіший до вібрацій і динамічних навантажень, ніж традиційні жорсткі диски. Усе завдяки тому, що немає рухомих елементів. Крім того, SSD набагато компактніший і легший.• Форм-фактор 2,5" — найпопулярніший для ПК і ноутбуків, що використовуються зараз у всьому світі. Завдяки цьому SSD Wibrand Caiman можна поставити в більшість наявних систем.• Доступна вартість — SSD Wibrand Caiman, маючи невисоку вартість, надає користувачам можливість поліпшити свій ПК дійсно надійним і якісним накопичувачем, що не поступається багатьом дорожчим аналогам. Все це робить SSD Wibrand Caiman чудовим вибором для апгрейду та збільшення продуктивності як домашніх, так і офісних комп'ютерів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wibrand |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Об'єм накопичувача | 128 GB |
| Країна виробник | Тайвань |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | SATA III (6Gb/s) |
| Колір SSD | 7073 |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Максимальна швидкість запису | 400 |
| Максимальна швидкість читання | 560 |
| Модель SSD | Caiman |
| Розміри | 100×69×7 мм |
| Тип елементів пам’яті | 3D NAND TLC |
| Тип накопичувача | Внутрішній |
| Час напрацювання на відмову | 1 500 000 годин |
Інформація для замовлення
- Ціна: 523,11 ₴


