Швидкість доступу у 20 разів швидша, ніж у звичайного жорсткого диска. AS340 працює на інтерфейсі SATA III, а послідовна швидкість читання/записування становить 550/500 МБ/с. Це ідеальний за бюджетом вибір для геймерів-початківців. Енергоспоживання на 95% менше, ніж у звичайних комп'ютерних жорстких дисків. AS340 має розширений термін експлуатації з покращеною стабільністю роботи, підтримуючи високу ефективність навіть після тривалого використання.
Переваги:
- Швидкість читання до 550 МБ/с.
- Швидкість записування до 500 МБ/с.
- Підтримка SMART/NCQ/ECC
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apacer |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Об'єм накопичувача | 120 GB |
| Країна виробник | Тайвань |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Тип диска | SSD |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 75 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | SATA III (6Gb/s) |
| Колір SSD | 7073 |
| Країна реєстрації бренда | Тайвань |
| Максимальна швидкість запису | 500 |
| Максимальна швидкість читання | 550 |
| Модель SSD | AS340 Standard |
| Розміри | 100×69×7 мм |
| Тип елементів пам’яті | TLC |
| Тип накопичувача | Внутрішній |
| Час напрацювання на відмову | 1 500 000 годин |
Інформація для замовлення
- Ціна: 687,16 ₴


