AS340X — це найновіший твердотільний накопичувач Apacer. Він має інтерфейс SATA III нового покоління й забезпечує швидкість передавання 6 Гб/с, що дає змогу досягти швидкості читання/запису до 550/520 МБ/с. Чудовий варіант для апгрейду.Високошвидкісний доступ моделі AS340X також пропонує вам додаткові обчислювальні можливості. Завантаження та виконання програми займе лише кілька секунд. Завдяки програмному забезпеченню SSD Utility від Apacer користувачі можуть відстежувати всю необхідну інформацію про стан своїх дисків без додаткових витрат. Висока продуктивність і надійність. AS340X має збільшений термін експлуатації, а також оптимізовану стабільність роботи, яка зберігатиметься навіть після багатьох років використання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apacer |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Об'єм накопичувача | 480 GB |
| Країна виробник | Тайвань |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Тип диска | SSD |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 46 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | SATA III (6Gb/s) |
| Колір SSD | 7073 |
| Країна реєстрації бренда | Тайвань |
| Максимальна швидкість запису | 520 |
| Максимальна швидкість читання | 550 |
| Модель SSD | AS340X |
| Розміри | 100 x 69.9 x 7 мм |
| Тип елементів пам’яті | 3D NAND |
| Тип накопичувача | Внутрішній |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 789,08 ₴


