Накопичувач SSD 2.5" 120 GB Patriot є ідеальним рішенням для оптимізації вашого ПК або ноутбука.
Твердотілий внутрішній накопичувач призначений для збільшення продуктивності комп'ютера. Забезпечує максимальну швидкість читання до 450 МБ/с і швидкість запису до 320 МБ/с, чим досягається чимале пришвидшення відгуку системи — більше не потрібно довго чекати завантаження громіздких файлів і програм.
Форм-фактор 2.5" дає змогу використовувати SSD не тільки в портативних комп'ютерах, а й у ноутбуках і навіть нетбуках.
Низький рівень споживання енергії збільшить час роботи від батареї, а відсутність обертових частин забезпечує нульовий рівень шуму.Якість має SSD Patriot Burst Elite?• Послідовне читання (ATTO): до 450 МБ/с
• Послідовне записування (ATTO): до 320 МБ/с
• Обсяг інформації, записаної на диск (TBW): 50 ТБ
• Інтерфейс: SATA III 6 Гбіт/с
• Форм-фактор: 2,5"
• Робоча напруга: 5В
• Контролер серії Phison S11
• Робоча температура: 0~70°C
• Відказ (MTBF): 2 000 000 годин
• Статичне та динамічне вирівнювання зношування
• Об'єм SSD: 120 ГБ
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Patriot |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Об'єм накопичувача | 120 GB |
| Країна виробник | Тайвань |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Тип диска | SSD |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 46 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | SATA III (6Gb/s) |
| Колір SSD | 7073 |
| Країна реєстрації бренда | США |
| Максимальна швидкість запису | 320 |
| Максимальна швидкість читання | до 450 Mb/s |
| Модель SSD | Burst Elite |
| Розміри | 100×69×7 мм |
| Тип елементів пам’яті | 3D NAND TLC |
| Тип накопичувача | Внутрішній |
| Час напрацювання на відмову | 2000000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 566,44 ₴


