Зовнішній акумулятор ACEFAST M9 зі складаним вхідним/вихідним портом USB-C забезпечить безперервну роботу ваших пристроїв, хай де ви будете. Елегантний корпус із полікарбонату не тільки надає стильного вигляду, але й має вогнестійкі властивості, що робить його надійним і безпечним. Ємність 5 000 мА·год забезпечує багаторазове заряджання ваших пристроїв без потреби частого підзаряджання самого акумулятора. Спеціальний LED-індикатор дає змогу легко стежити за рівнем заряду та активацією режиму швидкого заряджання, а завдяки підтримці більшості протоколів швидкого заряджання PPS, PD2.0, PD3.0, QC2.0, QC3.0, QC4+, AFC, FCP і SCP цей акумулятор стає універсальним рішенням для будь-якого користувача. Компактні розміри та невелика вага роблять його зручним для повсякденного використання й перенесення. Постачається зі складаною підставкою, яка зробить перегляд телепередач і відеороликів ще комфортнішим і позбавить вас потреби постійно тримати смартфон у руках. Обладнаний двома USB-C-портами (вхід 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A/вихід 5V/3A, 9V/2,22A, 12V/1,67A), акумулятор ACEFAST M9 стане незамінним помічником для всіх, хто цінує надійність і зручність у повсякденному житті.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Acefast |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Ємність акумулятору | 5000 мА/год |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 104 |
| Вихідні інтерфейси | 2 × Type-C |
| Вхід | 18 W |
| Вхідні інтерфейси | 2 × Type-C |
| Дизайн | Креативний |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 20 W |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 2 |
| Модель Power bank | M9 |
| Особливості | складаний порт USB-C |
| Призначення | Для смартфонів, планшетів, смартгодинників, навушників, ігрових консолей тощо |
| Розміри | 78 × 37 × 26.7 мм |
| Тип заряджання | Дротове |
| Функції зарядки | Power Delivery; Quick Charge; FCP; SCP; AFC |
Інформація для замовлення
- Ціна: 540,79 ₴







