SSD Apacer AS340 960 GB 2.5" 7 mm SATAIII Standart позиціюється як компактне рішення для ігрових стаціонарних ПК і ноутбуків. Apacer AS340 має оригінальний дизайн і високу швидкість роботи.НАСЛАДУЙТЕСЯ ЗВИЧЕННЯМ СКОРОСТІ ЧТАННЯ ДО 550 Мбіт/секAS340 працює на інтерфейсі SATA III, а послідовна швидкість читання/запису становить 550/500 Мб/с. Це ідеальний за бюджетом вибір для геймерів-початківців.ЕФЕКТИВНЕ ЗНИЖЕННЯ ЕНЕРГОПОТРИБЛЕННЯ Єнергоспоживання на 95% менше, ніж у звичайних жорстких дисків.ОПТИМІЗОВАНИЙ СРОК СЛУЖИВАННЯ І ПРЕКРАСНА ПРОДУКОВАНІСТЬ ПРИ ВИСОКОЇ СТОБИЛЬНОСТІAS340 має розширений термін експлуатації з поліпшеною стабільністю роботи, підтримуючи високу ефективність навіть після тривалого використання.СТИЛЬНИЙ ДИЗАЙНЯрний дизайн — відтворення суті. Стильний пластиковий корпус чорного кольору із зображенням золотої пантери ніби натякає на те, що всередині — висока надійність і швидка робота без перебоїв. Водночас усі Ваші дані надійно захищені в цьому пластиковому сховищі, тому що SSD несприйнятливий до ударів і вібрації.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apacer |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Об'єм накопичувача | 960 GB |
| Країна виробник | Тайвань |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Тип диска | SSD |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 46 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | SATA III (6Gb/s) |
| Колір SSD | 7073 |
| Країна реєстрації бренда | Тайвань |
| Максимальна швидкість запису | до 510 Mb/s |
| Максимальна швидкість читання | 550 |
| Модель SSD | AS340 |
| Розміри | 100 x 69.9 x 7 мм |
| Тип елементів пам’яті | 3D TLC |
| Тип накопичувача | Внутрішній |
| Час напрацювання на відмову | 1500000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 188,16 ₴






