Світлодіодна стрічка відкритого типу (IP20).
Технічні характеристики можуть змінюватися залежно від партії
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Колір світіння | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 36 місяців |
| Довжина: | 5м |
| Кількість кластерів | 100 |
| Кількість світлодіодів | 60SMD/м |
| Кратність різання | 50 мм |
| Потужність, Вт | 4,8 |
| Напруга, В | 12 |
| Світловий потік | 5Lm/1LED |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип світлодіодів | 2835SMD |
| Струм у бухті | 2000mA |
| Струм у кластери | 20mA |
| Кут розсіювання | 120° |
Інформація для замовлення
- Ціна: 202 ₴

