Світлодіодна стрічка Feron LS607 60SMD/м 12 V IP65 білий
Світлодіодна стрічка Feron LS607 забезпечує яскраве й ефективне освітлення в будь-яких умовах. Завдяки наявності 60 світлодіодів на метр, ця стрічка забезпечує потужне світло, ідеальне для різних застосувань.
Ця стрічка працює від напруги 12V, що робить її чудовим вибором для використання у внутрішніх і зовнішніх приміщеннях. Вона має захист від вологи та пилу за стандартом IP65, що забезпечує надійність і довговічність у будь-яких умовах.
Світлодіодна стрічка Feron LS607 ідеально підходить для освітлення фасадів будівель, садових доріжок, а також для декоративного освітлення в приміщеннях, створюючи яскраву та затишну атмосферу.
Технічні характеристики можуть змінюватися залежно від партії
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Колір світіння | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 36 місяців |
| Довжина: | 5м |
| Кількість кластерів | 100 |
| Кількість світлодіодів | 60SMD/м |
| Кратність різання | 50 мм |
| Потужність, Вт | 14,4 |
| Напруга, В | 12 |
| Світловий потік | 13Lm/1LED |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Тип світлодіодів | 5050SMD |
| Струм у бухті | 6000mA |
| Струм у кластери | 60mA |
| Кут розсіювання | 120° |
Інформація для замовлення
- Ціна: 533 ₴

