Датчик руху
Технічні характеристики можуть змінюватися залежно від партії
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота встановлення | 2-4.5 м |
| Гарантія | 12 місяців |
| Навантаження активна/змішана | 1200W/300W |
| Налаштування | 1. Регулювання освітленості. 2. Регулювання часу затримки |
| Освітленість | <10-2000Lux |
| Споживана потужність | 0.1-0.45 W |
| Відстань виявлення | 5-12м(max 24C°) |
| Ступінь захисту | IP44 |
| Кут виявлення | 120° |
| Колір | Чорний |
| Елементи живлення | 230V |
Інформація для замовлення
- Ціна: 320 ₴
