
Світлодіодний вбудований світильник Feron 7315 з підсвіткою прозорий
259 ₴
- Під замовлення
- Код: 5881
Відправка з 16 квітня 2026+380 (63) 388-52-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вбудований світильник зі світлодіодною підсвіткою(LED-стрічка в основі). Отже, він обладнаний двома джерелами світла: світлодіодом COB і світлодіодною підсвіткою за периметром світильника. Світлодіод COB і світлодіоди підсвітки можна під'єднувати окремо та використовувати як різні типи освітлення. Рекомендовано використовувати з дистанційними вимикачами Feron.
Технічні характеристики можуть змінюватися залежно від партії
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Колірна температура | 4000К |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вбудований розмір | 84 мм |
| Вбудований розмір | 84 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Кількість в пакованні | 100 |
| Матеріал | Метал |
| Потужність, Вт | 5 |
| Напруга, В | 230 |
| Розмір | 133*28 мм |
| Світловий потік, лм | 400 |
| Термін експлуатації | 25 000 годин |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип джерела світла | LED |
| Тип світильника | вбудований |
| Колір | Прозорий |
| Кольоропередавання | ra≥80 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 259 ₴

