Бездротові дверні дзвінки призначені для побутового використання під час подавання сигналу сповіщення.
Дзвінки призначені для використання всередині приміщення. Найчастіше використовуються в багатоквартирних будинках, але підходять для встановлення в офісах і торгових приміщеннях.
Моделі не вимагають під'єднання до мережі змінного трюму. Передавання сигналу виклику відбувається за допомогою радіочастотного каналу, що дає сигналам поширюватися навіть через бетонні та аналогічні перешкоди.
Пристрій складається з двох частин: приймального блока та блока-дзвінка.
Технічні характеристики можуть змінюватися залежно від партії
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Кількість мелодій | 36 |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 6 місяців |
| Розмір бази | 61х105х21 мм |
| Розмір кнопки | 47х78х15 мм |
| Ступінь захисту бази | iP20 |
| Ступінь захисту кнопки | iP20 |
| Елементи живлення бази | 2x1.5V/AA(-) |
| Елементи живлення кнопки | 12V/23A(+) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 304 ₴
