Вбудований LED світильник Ledcoin AL513
Світлодіодний світильник типу downlight
Світильники для основного освітлення житлових і комерційних приміщень, готелів, офісів тощо.
Переваги та особливості вбудованого світлодіодного світильника Ledcoin AL513 22 Вт білого кольору квадратної форми:
Технічні характеристики можуть змінюватися залежно від партії
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ledcoin |
| Колір | Білий |
| Колірна температура | 6500K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вбудований розмір | 200*200мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Матеріал | Пластик |
| Потужність, Вт | 22 |
| Напруга, В | 230 |
| Розмір | 220*220*29 мм |
| Ресурс роботи | 25 000 годин |
| Світловий потік, лм | 1760 |
| Сумісність із димерами | Немає |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Форма світильника | квадрат |
| Функція димування | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 235 ₴


