1 782 / 5 000
Корпус із міцного вогнетривкого пластику забезпечує стійкість до механічного впливу, високих і низьких температур. Пластик світильника не підтримує горіння.
Витончений дизайн Плоский корпус світильників робить їх вдалим рішенням для використання в будь-якому інтер'єрі. Світильник встановлюється як на стелю, так і на стіну.
Ступінь пило- та вологозахисту IP65 унеможливлює несприятливий вплив підвищеної вологості та пилу.
Менше витрат Забезпечують заощадження електроенергії до 90%, порівнюючи з лампами розжарювання та галогенними лампами.
Якісний драйвер і сучасні електронні комплектуючі забезпечують стабільну роботу світильників у разі перепадів напруги.
Якість світла Рівне комфортне світіння без мерехтіння та пульсацій. Миттєве вмикання. CRI⩾80
Висока енергоефективність 90 лм/Вт забезпечує яскравіше світло, порівнюючи з аналогами.
Гарантія 2 роки
Світлодіодні світильники РКХ Ledcoin AL3010
Серія світильників у новому витонченому дизайні
Світильники для сфери РКХ і побутового використання, освітлення парадних і сходових прольотів житлових будинків, підсобних, складських, виробничих, адміністративних та інших приміщень, об'єктів сфери ШКХ тощо.
Особливості світильника Ledcoin AL3010-O 24 Вт 6500 К
Технічні характеристики можуть змінюватися залежно від партії
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ledcoin |
| Колір | Білий |
| Колірна температура | 6500K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діапазон напруги | 165-265 В |
| Кількість в пакованні | 40 |
| Матеріал | Пластик |
| Потужність, Вт | 24 |
| Розмір | 250*125*38 мм |
| Світловий потік, лм | 2160 |
| Термін експлуатації | 25 000 годин |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Тип джерела світла | LED |
| Форма світильника | овал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 205 ₴


