Світлодіодна стрічка Ardero LS812ARD PRO 24 В 13.5 Вт
LED стрічка для інтер'єрного декоративного освітлення серія PRO
Переваги та особливості стрічки Ardero LS812ARD PRO 24 В 13.5 Вт 6500 K:
Технічні характеристики можуть змінюватися залежно від партії
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 36 місяців |
| Довжина: | 5м |
| Кількість світлодіодів | 120 |
| Кратність різання | 50 мм |
| Потужність, Вт | 13,5 |
| Напруга, В | 24 |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип світлодіодів | 2835SMD |
| Колірна температура | 6500K |
| Ширина | 8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 457 ₴


