Світлодіодна стрічка Ardero LS408ARD 24 В 12 Вт
LED-стрічка для інтер'єрного декоративного освітлення
Світлодіодні стрічки COB дають змогу отримати максимально суцільну лінію світла навіть без використання додаткового розсіювача.
Переваги та особливості стрічки Ardero LS408ARD 24 В 12 Вт 6500 K:
Технічні характеристики можуть змінюватися залежно від партії
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Колірна температура | 6500K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 36 місяців |
| Довжина: | 5м |
| Кількість світлодіодів | 480 |
| Кратність різання | 50 мм |
| Потужність, Вт | 12 |
| Напруга, В | 24 |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип світлодіодів | 2110COB |
| Ширина | 8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 620 ₴


