Світлодіодний світильник Ardero AL4031
Доповнення серії лінійних офісних світильників моделлю із комбінованою оптичною системою
Лінійні підвісні світильники для освітлення житлових, адміністративних і громадських приміщень, офісів, торгових майданчиків і комерційних об'єктів.
Особливості світлодіодного лінійного світильника Ardero AL4031 40 Вт 5000 K чорного кольору:
Технічні характеристики можуть змінюватися залежно від партії
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура | 5000K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 36 місяців |
| Діапазон напруги | 180-270 В |
| Кількість в пакованні | 10 |
| Матеріал | Алюміній |
| Матеріал розсіювача | призматичний полістирол |
| Потужність, Вт | 40 |
| Застосування | офіс |
| Розмір | 1200*70*35 мм |
| Світловий потік, лм | 3200 |
| Ступінь захисту | IP40 |
| Тип джерела світла | LED |
| Тип світильника | лінійний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 880 ₴


