Бездротові дверні дзвінки Ardero Е-402
Комплект складається з кнопки виклику, що встановлюються біля дверей, і блока приймача, що монтується всередині приміщення. Джерело живлення блока приймача: 3 х 1,5В ААА (не входить до комплекту)
Переваги та особливості бездротового дзвінка Ardero E-402 білого кольору:
Технічні характеристики можуть змінюватися залежно від партії
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Кількість мелодій | 38 |
| Розмір бази | 94х75х24 мм |
| Розмір кнопки | 56х53х20 мм |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Колір | Білий |
| Елементи живлення бази | 3x1.5V/AAA(-) |
| Елементи живлення кнопки | 12V/23A(+) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 423 ₴


