Світлодіодна лампа Feron LB-737 6 Вт димована
Розширення лінійки ламп типу C37 "свічка" серії Standart
Переваги та особливості світлодіодної лампи LB-737 6 Вт E14 4000K:
Технічні характеристики можуть змінюватися залежно від партії
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Цоколь | E14 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип лампи | світлодіодна |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діапазон напруги | 220-240 В |
| Матеріал | Пластик |
| Потужність, Вт | 6 |
| Розмір | ø37x117 мм |
| Світловий потік, лм | 500 |
| Сумісність із димерами | Да |
| Тип лампи | C37 |
| Кут розсіювання | 200° |
| Функція димування | Да |
| Колірна температура | 4000K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 100 ₴
