Трансформатор (драйвер) Ardero LB048
Блоки живлення для низьковольтних магнітних трекових систем
Технічні характеристики можуть змінюватися залежно від партії
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідна напруга | 230 В |
| Гарантія | 24 місяці |
| Вихідна напруга | 48 В |
| Кількість в пакованні | 50 |
| Матеріал | Алюміній |
| Потужність, Вт | 300 |
| Розмір | 63х220х31 мм |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип | трансформатор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 640 ₴
