Завдяки портативній колонці HOCO HC5 ви зможете насолоджуватися музикою будь-де. Легко під'єднується до смартфона за допомогою Bluetooth 5.0. Можливість динаміків 15 Вт і підтримка широкого діапазону частот забезпечить якісний звук. Вбудований акумулятор ємністю 3600 мА·год забезпечить можливість активної роботи колонки до 4 годин. Серед особливостей треба зазначити наявність ремінця для зручного транспортування. Колонка HOCO HC5 підійде не тільки для прослуховування музики, а й перегляду фільмів або серіалів із чітким звуком.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 3600 mAh |
| Інтерфейс | Bluetooth; USB; AUX; FM |
| Вага | 1.5 кг |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Модель колонки | HC5 Cool Enjoy sports |
| Потужність | 15 W |
| Розміри | 292 × 139 × 132 мм |
| Тип | 269711 |
| Тип живлення | 11692 |
| Колір | Black |
| Час заряджання | 3.5 рік |
| Час роботи від акумулятора | 4 роки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 389,79 ₴



