
Мережевий зарядний пристрій HOCO C109A Fighter single port QC3.0 charger set(Type-C) White
122,04 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 140 ₴
- Немає в наявності
- Код: 6931474784834
+380 (63) 388-52-38
HOCO C109A Fighter single port QC3.0 charger set (Type-C) White — це практичний, компактний аксесуар, що вирізняється підтримкою швидкого заряджання та винятковою надійністю, а також входить до комплекту з кабелем Type-C завдовжки 1 м. Аксесуар реалізований у ергономічному дизайну, що в поєднанні невеликими розмірами та здатністю працювати від мереж із напругою від 100 до 240 V робить його чудовим вибором для використання як удома, так і під час подорожей. Його приємна на дотик поверхня й округлені бічні грані внесуть додаткову зручність у повсякденну експлуатацію. Корпус пристрою надійно зібраний, виготовлений із міцного, вогнестійкого полікарбонату, що гарантує захист внутрішніх електронних компонентів від негативного зовнішнього впливу.Модель забезпечена багаторівневою системою захисту від перегрівання, короткого замикання, перевантаження та стрибків напруги, обладнана вилкою європейського стандарту й одним роз'ємом USB. Швидке заряджання забезпечується підтримкою QC, FCP і AFC з максимальною потужністю 18 W.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мережевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 53 г |
| Вихід | 2 - 2.9 А |
| Вихідна напруга | 9 V |
| Вихідна потужність | 18 W |
| Вихідний роз'єм | USB-A |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Довжина кабелю | 1 м |
| Кабель | USB Type-C |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій + кабель Type-C |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Мoдель | C109A Fighter |
| Колір | 7068 |
| Швидке заряджання | Power Delivery 3.0; Quick Charge 3.0; PPS; AFC; FCP; SCP |
Інформація для замовлення
- Ціна: 122,04 ₴






