HOCO W35 Air Triumph BT headset Green — стильна та зручна Bluetooth-гарнітура оригінального дизайну з підтримкою SD-карт і аудіокабелем у комплекті. Вбудований мікрофон забезпечує якісне передавання звуку.СЛОТ MICRO-SDРегулювання навушників за розміром голови, а також навушники, що повертається, дадуть змогу носити навушники з максимальною зручністю. Слот для карти пам'яті Micro-SD перетворює навушники на MP3-плеєр — слухайте музику, не під'єднуючись до смартфона або ноутбука.КЛАВІШІ КЕРУВАННЯ Клавіші керування на навушниках дадуть змогу відповісти на дзвінок або перемкнути композицію, а також відрегулювати гучність, не дістаючи телефона із сумки. Завдяки радіусу дії 10 м, ви можете спілкуватися телефоном або слухати музику, вільно переміщаючись кімнатою.ЗАРЯДКА ВІД USB-ПОРТАЯкщо у вашої гарнітури сів акумулятор — просто під'єднайте до неї аудіокабель (входить до комплекту постачання) і І далі слухайте музику, або зарядіть гарнітуру від USB-порту. Час роботи акумулятора — до 40 годин. Час роботи в режимі очікування — до 200 годин. Час заряджання — 2 години.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Вид навушників | Повнорозмірні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Мікрофон | Вбудований |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 400 mAh |
| Вага | 193 г |
| Конструкція мікрофона | Вбудований в навушник |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Матеріал амбушурів | Екошкіра |
| Модель навушників | W35 |
| Наявність активного шумозаглушення | Без активного шумоподавлення |
| Радіус дії | До 10 м |
| Розміри | 193 × 170 × 76 мм |
| Тип роз'єму | Bluetooth/AUX 3.5 мм |
| Колір | Green |
| Час заряджання | 2 |
| Час роботи, год | До 40 годин |
Інформація для замовлення
- Ціна: 569,54 ₴


