Хочете насолодитися музикою без зайвих дротів? Hoco HC16 обладнана передовим стандартом бездротового зв'язку 5.3, що забезпечує стабільне та якісне з'єднання з вашими пристроями. Тепер ви можете насолоджуватися чистим і приголомшливим звуком прямо у ваших руках. Крім того, акустика підтримує TF і USB, даючи змогу вам легко програвати музику з ваших флешнакопичувачів або карт пам'яті. А завдяки вбудованому FM-приймачу ви також можете насолоджуватися радіо в будь-який час.ЕРГОНОМІЧНИЙ ДИЗАЙН ДЛЯ ЗРУЧНИЙ зовнішній вигляд робить акустику модною і приємною на дотик. Насолоджуйтесь музикою з комфортом і стилем з Hoco HC16.НЕ БІЙайтеся ВОДИ Насолоджуйтеся музикою навіть просто неба! Hoco HC16 має водонепроникність IPX4, що означає, що вона захищена від водних бризок. Будьте впевнені, що ваша акустика слугуватиме вам довго та надійно, у будь-яких умовах.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 1200 mAh |
| Вага | 348 г |
| Клас захисту | IPX4 |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Модель колонки | HC16 Vocal sports |
| Потужність | 10 W |
| Розміри | 171.5 × 68 × 66 мм |
| Тип | 269711 |
| Тип живлення | 11692 |
| Колір | Black |
| Час заряджання | 3 |
| Час роботи від акумулятора | 3-4 роки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 464,30 ₴




