Портативна акустична стереоколонка Hoco HC2 — це оригінальна брендова Bluetooth-колонка зі стильним сучасним дизайном, у пило-вологозахищеному корпусі та з чудовим насиченим звуком. У колонці розмістилися 2 динаміки по 5 Вт, які видають чудовий звук для досить компактних розмірів колонки. Звучить Hoco HC2 голосно та чисто, всі частоти збалансовані, немає замикання баса або середини, пронизливих високих нот, музика всіх стилів звучить максимально натурально.Особливості: — Зручне кнопкове керування на верхній частині корпусу.
— Використання передового чипа Bluetooth аудіодекодування, підтримка всіх Bluetooth пристроїв (Huawei, Samsung, iPhone, iPad, Honor, LG, Fly, HTS, Huawei та інших моделей телефонів і планшетів із бездротовим відблиском).
— Міцний вологозахищений корпус XP5.
— Потужне, м'яке, виразне, чисте, гучне й об'ємне звучання, 2.0 каналу.
— Підтримка музики у форматі MP3/WMA.
— Підтримка TF-карти та USB-флешок до 32 Гб.
— Функція Power Bank 2400 mAh, для екстреного заряджання смартфона та зовнішніх пристроїв.
— Вбудований мікрофон для гучного зв'язку.
— Підтримка функції з'єднання 2х колонок у стереодзеркала TWS 1+1.Портативна вологозахищена стереоколонка Hoco HC2 (Bluetooth, MP3, AUX, Mic) обладнана за останнім словом техніки: дає можливість під'єднатися без дротів абсолютно до будь-якого пристрою та видає нереально крутий чистий звук.Благодаря роз'єму USB і Micro SD, ви зможете під'єднувати до колонки звичайні флешки з музикою.Вбудований акумулятор дасть вам змогу брати портативну колонку із собою на природу, на дачу, і просто якщо ви любите слухати музику поза домашніми стінами. Роз'єм AUX дав змогу вам користуватися портативною колонкою через телефон, у такий спосіб використовувати її як підсилювач звуку. Колонка легка та міцна. Спеціальне покриття стійке до потертостей і подряпин.У разі своїх компактних розмірів Hoco HC2 відтворює по істині приголомшливий звук. З її допомогою ви зможете насолоджуватися чистими верхами та глибоким басом, перебуваючи в будь-якій кімнаті.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 2400 mAh |
| Інтерфейс | Bluetooth 5.1; USB; FM; AUX; microSD |
| Вага | 598 г |
| Клас захисту | IPX5 |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Модель колонки | HC2 Xpress |
| Потужність | 10 W |
| Розміри | 194.4 × 81 × 82 мм |
| Тип | 269711 |
| Тип живлення | 11692 |
| Колір | 7072 |
| Час заряджання | 3 |
| Час роботи від акумулятора | 6 годин |
Інформація для замовлення
- Ціна: 650,01 ₴




