Мережевий зарядний пристрій HOCO C12 Smart dual USB charger White ─ — це якісний мережевий адаптер, який допоможе швидко та безпечно зарядити будь-який телефон, планшет, навушники за короткий проміжок часу. Якісний блок заряджання необхідний для безпечного підзаряджання ґаджетів і для того, щоб не пошкоджувати їх акумулятори. Ця модель має ідеальне співвідношення параметрів сили струму (2.4 А) і напруги (5V), що гарантує швидке поповнення заряду навіть найпотужніших акумуляторів. Крім того, тішить наявність двох USB-портів і високу якість ABS-пластику та вогнестійкого PC, з яких виготовлений адаптер.Всередині кожного зарядного пристрою передбачений захист від стрибків електрики, перегрівання та інших неприємностей, що робить безпека зарядного пристрою. Особленості:− ABS+PC ─ вогнестійкі, міцні та довговічні матеріали.
− Максимальна сила струму: 2.4А;
− Максимальна напруга: 5V;
− Заряджання двох пристроїв одночасно;
− Захист від перевантаження за струмом і перенапруження.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мережевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 38 |
| Вихід | 2.4 A |
| Вихідна напруга | 5 V |
| Вихідна потужність | 12 W |
| Вихідний роз'єм | 2 x USB Type-A |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Мoдель | C12 Smart |
| Колір | 7068 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 110,10 ₴


