Портативна колонка Hoco HC10 виготовлена з високоякісного ABS-пластику, покритого спеціальним тканинним матеріалом, що забезпечує тривале використання пристрою. Колонка обладнана двома високочастотними динаміками та низькочастотними мембранами, що створюють надпотужну хвилю якісного та наповненого звучання.Ця модель колонки має захист від вологи та пилу за IPX5, тому погана погода не стане причиною зламання. З'єднання колонки зі смартфоном відбувається за допомогою модуля Bluetooth (для повноцінної роботи відстань між ним має становити не більш ніж 10 метрів). Однак колонка може зчитувати музичні треки з карти пам'яті, USB-накопичувача, через кабель AUX з вашого смартфона або будь-якого іншого ґаджета.Колонка Hoco HC10 вирізняється своїми розмірами, будовою та вагою, її зручно брати із собою в подорожі, походи і завжди насолоджуватися якісною музикою. Ємність акумулятора колонки становить 1200 mah, цього вистачає до 3 годин безперервної роботи.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 1200 mAh |
| Інтерфейс | Bluetooth 5.0; USB; FM; AUX; microSD |
| Вага | 570 г |
| Клас захисту | IPX5 |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Матеріал | ABS-пластик + алюмінієвий сплав |
| Модель колонки | HC10 |
| Потужність | 5 W |
| Розміри | 180×90×90 мм |
| Тип | 269711 |
| Тип живлення | 11692 |
| Колір | Black |
| Час заряджання | 3 |
| Час роботи від акумулятора | 3 години |
Інформація для замовлення
- Ціна: 711,92 ₴


