HOCO HC2 Xpress — це бездротова акустика з високоякісним звучанням, спеціально розроблена для використання на відкритому повітрі. Ця модель чудово підходить для прослуховування улюблених радіостанцій завдяки функції FM або відтворенню музики зі смартфона. Сполучення з пристроями відбувається за допомогою Bluetooth 5.0. Це дає змогу використовувати колонку з максимальною ефективністю та зручністю. Ви також можете під'єднувати аксесуари через AUX-кабель. Додатково є порт для TF-карти та USB-флешки.Два 52-міліетрових динаміки потужністю 5 Вт кожен забезпечує яскраве та чітке звучання. Вбудована батарея забезпечує до 6 годин безперервної роботи колонки. Пристрій легко керується кнопками на верхній панелі. З їхньою допомогою можна регулювати гучність, перемикати треки, ставити їх на паузу тощо. Дизайн HOCO HC2 Xpress поєднує елегантність і функціональність. Сучасний стиль і компактні розміри роблять її чудовим доповненням до будь-якого інтер'єру. Зручний ремінь робить цю модель легкою в транспортуванні. Яскрава підсвітка не тільки має гарний вигляд, але й дає змогу використовувати колонку в темну пору доби.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 2400 mAh |
| Інтерфейс | Bluetooth 5.0; USB; FM; AUX; microSD |
| Вага | 598 г |
| Клас захисту | IPX5 |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Модель колонки | HC2 Xpress |
| Особливості | LED-підсвічування |
| Потужність | 10 W |
| Розміри | 194.4 × 81 × 82 мм |
| Тип | 269711 |
| Тип живлення | 11692 |
| Колір | Red |
| Час заряджання | 3 |
| Час роботи від акумулятора | 6 годин |
Інформація для замовлення
- Ціна: 650,01 ₴


