Екшн-камера Hoco DV100 — це надійний і функціональний пристрій, створений для прихильників активного відпочинку та екстремальних видів спорту. Вона допоможе з легкістю зобразити на фото та відео навіть найдинамічніші сцени в будь-яких умовах. Модель привертає увагу стильним дизайном, компактними розмірами та невеликою вагою, рівною всього 50 грамів. Завдяки практичній конструкції та широкій комплектації вона може встановлюватися на горизонтальній поверхні, кріпитися на шолом, кермо мотоцикла або велосипеда, занурюватися у воду в спеціальному кейсі на глибину до 30 метрів. Ударостійкий корпус камери виготовлений із міцної комбінації пластику та неіржавкої сталі; виготовлений у класичній формі з оригінальними текстурованими панелями. На передній панелі розміщена функціональна кнопка й об'єктив, а на задній — HD IPS-дисплей із діагоналлю 2 дюйми та роздільною здатністю 320 × 240 пікселів. Убудова обладнана чутливим мікрофоном, слотом для TF-карти пам'яті обсягом до 64 GB, модулем Wi-Fi для доступу до мережі інтернет і керування контентом зі смартфона через спеціалізований застосунок. Також камера обладнана знімним акумулятором ємністю 900 mAh і роз'ємом Type-C для його заряджання. За високу продуктивність і оброблення відео відповідає основна схема GP2247, а за деталізоване знімання фото та відео — сучасний сенсор GC1054 (100W пікселів). Запис відео здійснюється у форматі AVI з частотою кадрів 30fps і максимальним роздільною здатністю 1920 × 1080 пікселів (також доступна роздільна здатність 1440 × 1080, 1280 × 720, 848 × 480 і 640 × 480 пікселів). Її інтуїтивно зрозумілий інтерфейс підтримує роботу 22 мовами, зокрема й українською. Екшн-камера комплектується інструкцією, водонепроникним чохлом, кабелем Type-C, акумулятором, набором кріплень, липучок і ремінців.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 900 mAh |
| Інтерфейс | Wi-Fi 2.4 ГГц |
| Вага | 50 г |
| Дисплей | 2" |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Кут огляду | 150° |
| Матеріал | Неіржавна сталь + пластик |
| Мoдель | DV100 |
| Особливості | Керування зі смартфона |
| Підтримка карти пам'яті | До 64GB |
| Роздільна здатність відеозйомки | 1920 × 1080 |
| Розміри | 59.2 × 41.2 × 29.4 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 896,75 ₴






