Портативна колонка Hoco HC4 виготовлена з високоякісного ABS-пластику покритого спеціальним тканинним матеріалом, який забезпечує тривале використання пристрою. У колонку вбудовано два високочастотні динаміки та низькочастотні мембрани, які разом створюють надпотужну хвилю якісного та наповненого звучання.Ця модель колонки має захист від вологи та пилу за стандартом IPX5, тому погана погода не стане причиною ламання. З'єднання колонки зі смартфоном відбувається за допомогою модуля Bluetooth (для повноцінної роботи відстань між має становити не більш ніж 10 метрів). Однак колонка зчитує музичні треки з карти пам'яті, USB-накопичувача, через кабель AUX з вашого смартфона або будь-якого іншого ґаджета.
Колонка Hoco HC4 відрізняється від інших своїми розмірами, будовою та вагою, її зручно брати із собою в подорожі, походи та завжди насолоджуватися якісною музикою. Ємність акумулятора колонки становить 1500 mah, цього вистачає до 3 годин безперервної роботи.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 1500 mAh |
| Інтерфейс | Bluetooth; USB; AUX; FM |
| Вага | 540 г |
| Клас захисту | IPX5 |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Модель колонки | HC4 Bella sports |
| Потужність | 5 W |
| Розміри | 200 × 88 × 81 мм |
| Тип | 269711 |
| Тип живлення | 11692 |
| Колір | Black |
| Час заряджання | 2 години |
| Час роботи від акумулятора | 4 роки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 600,49 ₴




