Бездротові навушники HOCO EW58 забезпечують незрівнянну якість звуку та гарантують свободу руху без дротів. Ідеально підходять для складних умов (наприклад, тренування) і для повсякденного використання. Навушники маленькі та легкі, що робить комплект ідеальним для багатогодинного використання, не навантажуючи вуха. Ергономічний дизайн забезпечує надійну посадку та запобігає випаданню навушників.ОСОБЛИНОСТІ БЕЗДРОТНИХ НАУШНИКІВ HOCO EW58:-- Завдяки підтримці Bluetooth 5.3 навушники миттєво з'єднуються із широким спектром пристроїв і забезпечують безпрецедентна якість зв'язку.
— Високоякісне звучання для справжніх меломанів: глибокі баси та кришталево чисті частоти завдяки діапазону частот від 20 Гц до 20 кГц.
— Компактний і зручний дизайн, що ідеально підходить для тривалого використання. Навушники зручно сидять у вухах, забезпечуючи надійну фіксацію та ізоляцію від зовнішніх шумів.
— Сенсорне керування дає змогу перемикатися між треками, регулювати гучність і приймати виклики без потреби витягувати пристрій.
— працюють до 4 годин у режимі прослуховування музики або спілкування й до 150 годин — у режимі очікування.
— Кейс для навушників не тільки захищає та заряджає їх, а й має елегантний дизайн з LED-індикатором, що показує рівень заряду.
— Ємність акумулятора: 300 mAh — зарядний кейс, 30 mAh — навушники.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Вид навушників | Вкладиші |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Мікрофон | Вбудований |
| Країна виробник | Китай |
| Тип роз'єму | Bluetooth 5.3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | Навушники — 30 mAh, кейс — 300 mAh |
| Вага | 45 |
| Комплект постачання | Навушники; зарядний кейс; кабель для заряджання; інструкція |
| Конструкція мікрофона | Вбудований в навушник |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Модель навушників | EW58 |
| Наявність активного шумозаглушення | Без активного шумоподавлення |
| Особливості | Сенсорне керування |
| Призначення | Для телефонів |
| Радіус дії | До 10 м |
| Розміри | 54.2 × 46.6 × 22 мм |
| Колір | white |
| Час роботи, год | Час розмови: 4 години Час очікування: 150 годин |
| Частотний діапазон | 20 – 20000 Hz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 427,15 ₴






