Hoco Snowflake EQ7 — це бездротові навушники, які забезпечують високоякісне звучання й комфортне носіння. З оновленим ультралегким дизайном ця модель чудово підходить для повсякденного використання. ЯКІСНИЙ ЗВУК і ДОВКОВА АВТОНОМНА РОБОТА13-мм динаміки видають чистий збалансований звук без втрати якості на будь-якому рівні гучності. Є сертифікація Hi-Fi Audio. У навушники вбудована батарея ємністю 40 мА·год, що забезпечує до 7 годин безперервної роботи. Зарядний футляр на 300 мА·год дає змогу продовжувати час роботи навушників. Повне заряджання займає всього 1 годину.ШВИДКЕ ПІДКЛЮЧЕННЯBluetooth 5.3 забезпечує швидке та стабільне сполучення з пристроями. Навушники автоматично під'єднуються до пристрою під час виймання з кейса. Вбудований чутливий мікрофон дає змогу телефонувати, користуватися функцією голосового асистента та записувати голосові повідомлення, не дістаючи телефон.СТИЛЬНИЙ І ЗРУЧНИЙ ДИЗАЙННавушники мають стильний сучасний дизайн, який чудово доповнить образ. Є LED-дисплей, який зображає рівень заряду. Наявність вологозахисту IPX5 дає змогу сміливо застосовувати ґаджет на вулиці в дощовиту погоду.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Вид навушників | Вкладиші |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Мікрофон | Вбудований |
| Країна виробник | Китай |
| Тип роз'єму | Bluetooth 5.3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | Навушники — 40 mAh, кейс — 300 mAh |
| Вага | 36.3 г |
| Конструкція мікрофона | Вбудований в навушник |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Модель навушників | EQ7 Snowflake |
| Наявність активного шумозаглушення | Без активного шумоподавлення |
| Особливості | Вологозахист IPX5, цифровий дисплей |
| Призначення | Для телефонів |
| Радіус дії | До 10 м |
| Розміри | 50 × 49.2 × 27 мм |
| Колір | Black |
| Час заряджання | Зарядний кейс: 1.5 рік. Навушники: 1 рік |
| Час роботи, год | 7 |
| Частотний діапазон | 20 – 20000 Hz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 526,20 ₴



