HOCO BS48 Artistic sports BT speaker Camouflage Green — це бездротова колонка, яка має стильний дизайн і зручний корпус зі ступенем захисту від води IPX5.HOCO BS48 Artistic sports BT speaker відтворює музику з будь-якого пристрою, під'єднаного через Bluetooth, карти пам'яті або USB-накопичувача. Також можна слухати улюблені радіостанції завдяки функції FM. Коли колонка з'єднана зі смартфоном і надходить вхідний дзвінок, можна спілкуватися за гучномовним зв'язком, використовуючи вбудований мікрофон, а потім повернутися до прослуховування музики.Акустика обладнана вбудованим акумулятором ємністю 1200 мА·год, тому треки будуть програватися до 2 годин поспіль. Шнурок для перенесення та компактні розміри роблять її зручною для транспортування.Колонка захищена від вологи за стандартом IPX5, тому її можна сміливо брати із собою для відпочинку біля басейну або на природі.Особливості:− компактна портативна колонка для гарного проведення часу;
− вбудована різнобарвна підсвітка;
− є можливість під'єднати музику через Bluetooth або прослуховувати з карти пам'яті/USB-накопичувачів;
− з'єднання акустики з телефоном відбувається за допомогою швидкісного Bluetooth 5.1;
− за бажання можна ввімкнути FM-радіо;
− на корпусі є кнопки паузи/відтворення й керування гучністю;
− ємний акумулятор дає змогу використовувати колонку до 2 годин без підзаряджання;
− тканинний матеріал приємно тримати в руках;
− стане чудовим супутником на прогулянці, природі або подорожі;
− тканинна петля дає змогу зафіксувати колонку на рюкзаку або одязі.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 1200 mAh |
| Інтерфейс | Bluetooth 5.1; USB; FM; AUX; microSD |
| Вага | 488 г |
| Клас захисту | IPX5 |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Модель колонки | BS48 Artistic sports |
| Потужність | 5 W |
| Розміри | 184×80×80 мм |
| Тип | 269711 |
| Тип живлення | 11692 |
| Колір | Camouflage-Green |
| Час заряджання | 2 години |
| Час роботи від акумулятора | 2 години |
Інформація для замовлення
- Ціна: 504,53 ₴


