HOCO C88A Star round dual port charger Black ─ мережевий зарядний пристрій із двома USB-портами. Він допоможе швидко й безпечно зарядити телефон, планшет, навушники за короткий проміжок часу.Зарядний пристрій HOCO C88A виготовлений із вогнетривкого пластику, який стійкий до високих температур і зовнішніх пошкоджень. Завдяки компактному дизайну цього пристрою, його можна брати із собою у відрядження, подорож або на роботу й не турбуватися про заряджання необхідних у повсякденному житті ґаджетів.Всередині зарядного пристрою передбачений захист від стрибків електрики, перегрівання та інших неприємностей, що робить його безпечним.Особливості: – мережевий зарядний пристрій, обладнаний двома роз'ємами USB;
− максимальна сила струму: 2.4А;
− підходить для заряджання смартфонів, планшетів та інших ґаджетів;
− вбудована система безпеки захищає ґаджети від високої напруги, перегрівання, короткого замикання;
− корпус виготовлений із міцного пластику, який завдяки своїм вогнетривким властивостям захищає пристрій від перегрівання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мережевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 31 г |
| Вихід | 2.4 A |
| Вихідна напруга | 5 V |
| Вихідна потужність | 12 W |
| Вихідний роз'єм | 2 x USB Type-A |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Мoдель | C88A Star round |
| Колір | 7073 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 95,95 ₴



