Проєктор Hoco DT5 — це потужний проєктор, який стане чудовим доповненням для вашого дому, офісу або для проведення презентацій. З роздільною здатністю 1920*1080P і яскравістю 270 ANSI, цей проєктор забезпечить чітке та яскраве зображення за будь-якого освітлення. Зручний автофокус і автоматична трапецієподібна вертикальна корекція дають змогу легко налаштувати картинку під ваші потреби. З підтримкою Wi-Fi 2.4+5G і Bluetooth 5.0 ви можете легко під'єднати проєктор до ваших пристроїв без дротів. РК-екран діагоналлю 4 дюйми та можливість проєктування зображення розміром від 34 до 280 дюймів роблять його універсальним для різних типів використання. Також проєктор підтримує різні мови, включно з українською, англійською, китайською, російською та багатьма іншими.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | HDMI x 2; USB x 2; AV |
| Вага | 1.61 кг |
| Відстань проекції | 0.89 – 7 м |
| Діагональ дисплею | 4" |
| Комплект постачання | Проектор; пульт ДУ; HDTV-кабель; кабель живлення EU; AV-кабель |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Мoдель | DT5 |
| Режим фокусування | Автоматичний/ручний (пульт ДУ) |
| Роздільна здатність | 1920 × 1080 |
| Розмір проекції | 34 – 280″ |
| Розміри | 248 × 201 × 212 мм |
| Колір | Metal Gray |
| Яскравість | 270 ANSI |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 093,32 ₴








