Мережевий зарядний пристрій Baseus GaN5 Fast Charger (mini) 1C 30 W EU Purple — компактний зарядний адаптер із передовою технологією GaN5, що забезпечує швидке заряджання потужністю до 30 W. Його стильний фіолетовий дизайн доповнює сучасні ґаджети, роблячи зарядний пристрій не тільки функціональний, але й привабливий.ДИЗАЙНІСНИЙ фіолетовий колір додає стилю й унікальності. Міцний корпус, стійкий до подряпин та інших зовнішніх пошкоджень.УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ сумісний із різними пристроями, як-от смартфони, планшети, навушники, павербанки та невеликі ноутбуки. Підтримка швидкого заряджання для популярних моделей: iPhone, iPad, Samsung Galaxy, Xiaomi, Huawei та ін. Працює зі стандартними кабелями Type-C. Baseus GaN5 Fast Charger (mini) 1C 30W EU Purple — стильний, потужний і безпечний зарядний пристрій, створений для сучасних потреб.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мережевий |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихід | 2.5 A |
| Вихідна напруга | 12 W |
| Вихідна потужність | 30 W |
| Вихідний роз'єм | Type C |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Мoдель | GaN5 Fast Charger (mini) |
| Швидке заряджання | Power Delivery 3.0; Quick Charge 3.0; PPS; AFC; FCP; SCP |
Інформація для замовлення
- Ціна: 615,97 ₴





