Пилосос Baseus A3 lite Vacuum Cleaner — це компактний, зручний і дуже ефективний пристрій, призначений для очищення салону автомобіля від пилу та інших забруднень. Завдяки високій силі всмоктування 12 кПа за швидкості обертання мотора 80 000 об/хв він легко видаляє дрібне сміття, забезпечуючи водночас низький рівень шуму, який не перевищує 75 дБ.ШИРОКИЙ ФУНКЦІОНАЛПилосос обладнаний подвійною фільтрацією, включно з подвійною фільтрацією НЕРА-фільтр, який ефективно утримує пил та інші забруднення. До комплекту входить шланг для стисненого повітря та м'яка щітка, а також чотири високопродуктивні акумулятори ємністю 2000 мА·год, які забезпечують до 45 хвилин безперервної роботи. Вбудований ліхтарик дає змогу дістатися темних кутів.УДОСКА І КОМПАКТНІСТЬКорпус має діаметр 56,5 мм, а отже, він тонший за термос. Така форма та компактність пилососа дає змогу зберігати його в різних місцях, як-от підсклянник, кишені за сидіннями або бардачок автомобіля. Інтерфейс заряджання USB Type-C додає зручності в користуванні.ПРОСТОТА ВИКОРИСТАННЯ пилосос працює за допомогою системи без мішка. Усі забруднення потрапляють у контейнер-пилозбірник об'ємом 70 мл, який можна легко спустошити за кілька секунд і знову почати пилососити.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 6000 mAh |
| Вага | 438 г |
| Гарантійний термін | 12 |
| Довжина кабелю | Працює від акумулятора |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Мoдель | A3 lite Handy Vacuum Cleaner |
| Об'єм контейнера для сміття | 70 мл |
| Пилозбірник | Контейнер |
| Потужність | 100 W |
| Робочий тиск | 12000 Па |
| Розміри | 303×122×62 мм |
| Рівень шуму | 75 дБ |
| Тип живлення | 11692 |
| Тип прибирання | Сухе |
| Тип фільтра | НЕРА |
| Колір | Black |
| Час заряджання | 3.5 рік |
| Час роботи, хв | До 30 хв |
| Швидкість обертання | 80 000 об./хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 446,17 ₴









