Зовнішній акумулятор Baseus Amblight Digital Display 65 W (26800 mAh) + кабель Type-C to Type-C (P10022402113-00) — це високотехнологічний пристрій, призначений для забезпечення надійного та швидкого зарядного рішення для широкого спектра портативних пристроїв, включно з ноутбуками, смартфонами. З ємністю 26800 мА·год і загальною вихідною потужністю 65 Вт цей акумулятор здатний підтримувати вас упродовж тривалого часу, гарантуючи, що ваші пристрої залишаться зарядженими навіть у найвимогливіших умовах. Обладнаний п'ятьма виходами для мобільних пристроїв (4x USB і USB Type-C), він пропонує універсальність і сумісність із безліччю ґаджетів. Завдяки підтримці сучасних стандартів швидкого заряджання, включно з Quick Charge 4.0 і Power Delivery 3.0, а також вбудованим інтелектуальним захистом на 9 рівнів, Baseus Amblight гарантує безпеку та ефективність заряджання.Глянцевий LED-дисплей на корпусі акумулятора елегантно демонструє заряд, роблячи його не тільки потужним, але і стильним аксесуаром для будь-якого сучасного користувача.ОСОБЛИВОСТІ: причому місткість 26800 мА·год дає змогу підтримувати заряджання пристроїв упродовж тривалого часу;
− Вихідний потужності 65 Вт досить для заряджання ноутбуків та інших потужних пристроїв;
− Містить 3 входи (USB Type-C, MicroUSB, Lightning) і 5 виходів (4x USB, USB Type-C), забезпечуючи сумісність із різними пристроями;
− Сумісний з Quick Charge 4.0, Power Delivery 3.0, PD2.0, FCP/SCP (Huawei), AFC (Samsung), забезпечуючи швидке й ефективне заряджання;
− Цифровий LED-дисплей елегантно зображає заряд, що залишився, додаючи зручності використання;
− гарантує безпеку заряджання, захищаючи від перегрівання, перезаряджання та короткого замикання;
− До комплекту входить потужний кабель завдовжки 1 метр для під'єднання до сучасних пристроїв.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація | З дисплеєм |
| Вага | 534 г |
| Вихідні інтерфейси | 4 × USB + USB Type-C |
| Вхідні інтерфейси | Micro-USB / USB-C / Lightning |
| Дизайн | Стандартний |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 65 W |
| Кабель | USB Type-C to USB Type-C |
| Комплект постачання | Пауербанк; кабель |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 5 |
| Модель Power bank | Amblight |
| Потужність | 65 W |
| Призначення | Для смартфонів, планшетів, смартгодинників, навушників, ноутбуків тощо |
| Розміри | 145×65×38 мм |
| Тип заряджання | Мережа |
| Функції зарядки | Power Delivery 65 W; Quick Charge 4.0 |
| Колір корпусу | Black |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 907,37 ₴









